Atrakcje

Wspinanie na „wędkę”

Wspinacz jest asekurowany liną od góry przez kolegę z zespołu.

 

Zjazdy na linie

Po instruktażu uczestnik wpina się w line specjalistycznymi przyrządami i dokonuje samodzielnego zjazdu na linie, jego długość jest dostosowana zależnie od preferencji uczestnika.

 

Mosty i kolejki tyrolskie

Zbudowanie i przejście mostu linowego, lub zjazd swobodny na bloczkach wpiętych w dwie napięte liny, prędkość zjazdu kontroluje instruktor zależnie od preferencji uczestnika.

 

Pokonywanie parku linowego

Pokonanie przeszkód linowych pod nadzorem instruktora.

 

Ruchoma podłoga

Przejście mostu zbudowanego z dwóch naciągniętych poziomo lin, przejście odbywa się poprzez przekładanie trzech desek.

 

Malarstwo linowe

Jeden uczestnik przy użyciu układu lin i bloczków jest unoszony w powietrze przez dwa zespoły ludzi, ma on za zadanie wymalowanie odpowiedniego napisu, by było to możliwe niezbędna jest współpraca zespołów sterujących położeniem uczestnika

 

Tree climbing

Wspinaczka „na wędkę” na drzewa.

 

Wychodzenie po linie

Wychodzenie po pionowo zwieszonej linie przy użyciu specjalistycznych przyrządów lub węzłów.

 

Wieża z skrzynek

Uczestnik ustawia skrzynki wchodząc na nie coraz wyżej, asekurowany jest liną zawieszoną powyżej.

 

Warsztaty survivalowe

Rozpalanie ognia, budowa schronienia, filtracja i pozyskanie wody, przeprawa przez wodę/bagno, podstawy terenoznawstwa i topografii, marsze na orientację…

 

Nocleg i catering

W przypadku imprez dłuższych niż 1 dzień preferujemy biwak w stylu survivalowym i catering w ramach warsztatów kulinarnych (uczestnicy konstruują piece ziemne / specjalne rodzaje ognisk, na których przygotowują posiłki). Na życzenie klienta możliwość dowozu zamówionych wcześniej posiłków w miejsce prowadzenia zajęć i wykupienie noclegu w hotelach.

Wyposażenie

Całość wyposażenia zostaje zapewniona przez nas, uczestnicy muszą posiadać jedynie odzież i obuwie dostosowane do warunków pogodowych, które ulegnie silnemu zabrudzeniu a w pewnym stopniu może się zniszczyć.